Jak szybko schudnąć? Plan w 3 fazach.

0
1751
Rate this post

Wiele diet gwarantuje schudnięcie bardzo szybko. Bez pójścia strzelić \ „7 kg za 7 dni\”, tak naprawdę jest wiele całkiem uderzająco pięknych rzeczywistych przypadków, na przykład spadek wagi 4 kg w ciągu tygodnia. Ci, (a jest ich wiele), którzy nie są w stanie schudnąć funta również przechodzący bardzo restrykcyjne diety są zaskoczeni, kiedy czytają takie dane. Różnice te są także wykorzystywane w dezinformacji: na przykład krytycy kontroli kalorii często mówią o  ekstremalnych utratach masy ciała jako demonstracja faktu, że ich diety działają, podczas gdy dieta niskokaloryczna często nie daje, tak niezadowalających wyników.

Można zastosować wiele ciekawych sposobów na dietę, często bardzo pomocne są tabletki na odchudzanie.

W rzeczywistości, po prostu bądź świadomy tego, jak organizm ludzki działa wyjaśnić awarie tak uderzających sukcesów, jakie zobaczymy, które często są jednak pierwszym krokiem w długiej drodze, że (być może) prowadzi do sukcesu, aby osiągnąć swoją idealną wagę ,

Z tych wartości można łatwo schudnąć szybko … Ale to się opłaca?

Wystarczy zmniejszyć drastycznie węglowodany i wyeliminować sól i schudnąć szybko: już w 3-4 dni traci się kg, z czego około 500 węglowodanów, które zostały umieszczone w mięśniach i wątrobie, oraz 2,5 kg wody zewnątrzkomórkowej, które służyły do utrzymania stałego stężenie sodu. Jeśli dieta jest niskokaloryczna (i zwykle jest taka … W przeciwnym razie, co jest dietą!?!?!), Są one dodawane kg 0,5-1 kg tłuszczu. Jedząc mniej sposób na bardziej puste jelita … Inne 0,5 kg.

 

Nisko węglowodanowa dieta „plan w 3 fazach „  szybkie i bezpieczne odchudzanie

Istnieje wiele sposobów aby schudnąć w krótkim czasie. Ale większość jest  głodna,  niezadowolona i bez silnej woli, głód sprawi że poddasz się bardzo wcześnie w tych programach.

Plan w 3 fazach , opisany poniżej, pozwali na:

 • Pokonanie apetytu.
 • Szybko schudnąć, nie będąc głodnym.
 • Poprawa zdrowia w tym samym czasie.

 

Pierwszy krok: WADY cukru i skrobi 

wady-cukru-i-skrobiNajważniejszą rzeczą jest wyeliminowanie cukru i skrobi (węglowodany) z diety.

Te produkty przede wszystkim stymulują wydzielanie insuliny, która jest głównym hormonem odpowiedzialnym za magazynowania tłuszczu w organizmie. Gdy insulina idzie w dół, dla tłuszcz jest łatwiej wydostać się ze „złóż” a ciało zaczyna płonąć ten ostatni zamiast węglowodanów.

Obniżenie poziomu insuliny ma inną korzyść: nerki wyeliminują nadmiar sodu i wody z organizmu, zmniejszając obrzęk i nadmiar masy wody. 

W pierwszym tygodniu diety to jest normalne, aby stracić nawet do 4 kilogramów (czasem dłużej) tkanki tłuszczowej niż wody. Jest to schemat dostarczony przez badania, które w porównaniu do diety o niskiej zawartości węglowodanów z tym o niskiej zawartości tłuszczu w nadwagą i otyłością kobiet.

Grupa nisko węglowodanowego, jedzenie do sytości i niska zawartość tłuszczu i ograniczenie kalorii.

 • Wyeliminowanie węglowodanów, zmniejsza poziom insuliny i powoduje że zaczynasz łykać automatycznie mniej kalorii nie będąc głodnym.
 • Obniżenie wkładu insuliny prościej „automatycznego pilota” utraty tłuszczu.

Podsumowując: eliminacja cukru i węglowodanów w diecie zmniejsza poziom insuliny, pokona apetyt i sprawi że schudniesz bez uczucia głodu. 

 

Krok drugi: Jedzenie białka, tłuszczu i warzyw 

mieso-ryby-jajaKażdy posiłek powinien zawierać białko, tłuszcz i warzywa z niskimi węglowodanami. Przygotowanie części w ten sposób automatycznie powoduje spożycie węglowodanów na zalecanym poziomie 20-50 gramów dziennie .

Źródła białka :

Nie ma ryzyka przeszacowania przydatność spożywania białka: wykazano, że zwiększenie metabolizmu od 80 do 100 kalorii dziennie.

Dieta bogata w białko może również zmniejszyć obsesyjne myśli o jedzeniu o 60 procent: o połowę pragnienie nocnych przekąsek i tak będzie zaspokojona poprzez spożywanie automatycznie 441 kalorii mniej na dzień … po prostu przez dodanie białka do diety. brokuly

Jeśli chodzi o utratę wagi, nie ma wątpliwości, białko jest królem składników odżywczych.

Warzywa o niskiej zawartości węglowodanów :

 • brokuły
 • kalafior
 • szpinak
 • kalarepa
 • brukselki
 • boćwina
 • sałata
 • ogórki
 • seler
 • inne

Nie bój się, aby wypełnić swój talerz tymi warzywami o niskiej zawartości węglowodanów. Możesz jeść do woli bez przekroczenia ustalonej ilości 20-50 gramów węglowodanów dziennie.

Dieta mięso i warzywa zawierają wszystkie włókna, witaminy i minerały potrzebne dla naszego zdrowia. Nie ma fizjologicznej potrzeby włączać zboża do diety.

olej-kokosowyŹródła tłuszczu: 

Jedz 2-3 posiłków dziennie. Jeśli jesteś głodny w godzinach popołudniowych , dodaj czwarty posiłek.

Weź tłuszcz po cichu  po omacku dietę o niskiej zawartości węglowodanów, które mają niski poziom tłuszczu prowadzą do porażki. To sprawia, że jesteś smutny i skłania Cię do porzucenia programu. Najlepszym źródłem tłuszczu do stosowania w kuchni jest olej kokosowy. Jest bogata w tłuszcze zwane kwasami tłuszczowymi o średniej długości łańcucha. Są bardziej zadowalające niż inne i mogą nieznacznie przyspieszyć metabolizm.

Nie bój się tych naturalnych tłuszczów: niektóre badania wskazują, że tłuszcze nasycone nie wpływają na wszystkich problemy kardiologiczne. 

Podsumowując: jest to wskazane, aby przygotować każde danie łącząc źródła białka, tłuszczu i niskich węglowodanów z warzyw. Spowoduje to podniesienie poziomu 20-50 gramów węglowodanów i poziom insuliny spada dramatycznie.

 

Trzeci etap (opcjonalnie): przeszkolone 3-4 razy w tygodniu trening-bieganie

Można to zrobić bez aktywności fizycznej, aby schudnąć z tym programem, jednak wciąż jest zalecany. Najlepszą rzeczą jest to, aby iść na siłownię 3-4 razy w tygodniu: rozgrzewające, wagi i rozciąganie. Jeśli nigdy nie chodziłeś do siłowni, poproś o radę z osobistym trenerem. Robienie wagi spali mniej kalorii i będzie można uniknąć spowolnienia metabolizmu, zwykle w wyniku utraty wagi. 

Badania dotyczące diety o niskiej zawartości węglowodanów pokazują, że można nawet umieścić na małym mięśnie podczas gdy stracisz znaczną ilość tkanki tłuszczowej. Jeśli podnoszenie ciężarów jest niepożądana dla ciebie, możesz wykonywać ćwiczenia kardio, takie jak bieganie, jogging, pływanie lub chodzenie.

Podsumowując: jest lepiej zrobić jakiś rodzaj treningu oporowego, takich jak podnoszenie ciężarów. Alternatywnie, zalecane są również ćwiczenia układu krążenia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here